Grey Shadow
hodowla kotów Maine Coon
International Champion
Rumford Red Sonia
MCO d 09 22
 O nas
 Grey Shadow - Hodowla Kotów Maine Coon - Roksi
 Grey Shadow - Hodowla Kotów Maine Coon - Runa
Grey Shadow - Hodowla Kotów Maine Coon - kastratki
 Kocięta
 Grey Shadow - Hodowla Kotów Maine Coon - sukcesy wystawowe
 Kontakt
 Linki
 Grey Shadow - Hodowla Kotów Maine Coon - opowiadania
Grey Shadow - Hodowla Kotów Maine Coon - pożegnania
rodowódzdrowiewystawyzdjęcia     

 
Do naszego domu przybyła 14.04.2004 r. z renomowanej amerykańskiej hodowli Rumford w stanie Wisconsin. Sonia ma przepiękne rude umaszczenie z bardzo wyraźnym, klasycznym pręgowaniem, białe łapki, biały spód ciała od ogona aż do brody i długaśny ogon w kremowe prążki. Ma bardzo ładnie osadzone, duże uszy z pędzelkami, pięknie zarysowany profil, mocną brodę i długi tułów.

Choć przybyła z daleka bardzo szybko zaaklimatyzowała się w nowym miejscu. Jest bardzo ciekawa wszystkiego co się wokół niej dzieje, otwarta na wszelakie nowe doświadczenia i przygody. Jest typowym kotem kolanowym, bardzo lubi przytulanie i pieszczenie. Ulubionym jej miejscem są ludzkie ręce - mruczy wówczas bez przerwy. Spełniło się moje marzenie posiadania mruczącego kota - Sonia robi to chętnie, głośno i często.

Jej przyjacielski charakter bardzo ułatwił zawarcie przyjaźni ze starszą moją kotką - Bajrą, która przyjęła na siebie rolę nauczyciela i wychowawcy. Znalazła w Soni pojętną uczennicę, tak więc opanowanie wszelakich domowych zasad przez Sonię przebiegło szybko i bezproblemowo.
 


powrót